Przejdź do głównej zawartości

Wroclove part 2


Kiedy pisałam wam tutaj o Wrocławiu :) Myślę, że teraz jest najlepszy czas, aby pokazać wam kolejną część zdjęć z tego uroczego miasta ;)

Ostrzegam. Będzie sporo krasnali ;) Z moimi znajomymi podczas czasu wolnego poszukiwaliśmy tych małych stworzeń w najmniejszych zakątkach. Zdjęcia wykonałam w 2013 roku. Piszcie co sądzicie o tych zdjęciach :)






















Komentarze

  1. My podczas naszego pobytu we Wrocławiu znalazłyśmy tylko 6 krasnali ! U Ciebie chyba poszło troszkę lepiej :) Wpadnij do nas jak będziesz miała chwilkę :) http://travelwithrebels.blogspot.com/2015/02/london-day-1-serce-londynu.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne miasto, muszę się tam wybrać :) obserwuję

    OdpowiedzUsuń
  3. Super :) Ech, ja jeszcze nie byłam we Wrocławiu :D

    OdpowiedzUsuń
  4. Kocham Wrocław! Musisz wrócić tu znowu, bo krasnali jest coraz więcej :)
    http://wolnym-krokiem.blogspot.com
    PS mieszkam we Wrocławiu od 4 lat :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz