Przejdź do głównej zawartości

Austria... wspomnienia...


Zastanawiałam się, co mogę wam pokazać...
Niestety, klasa maturalna pochłania wiele czasu i nie mam nowych zdjęć, które mogłabym pokazać. To co jest świeższego, to na ogół są fotki z jakichś różnych okazji, a nie każdy chciałby publikować tu swoje twarze ;P Dlatego przeglądając moje fotograficzne archiwum, wpadłam na pomysł ze zdjęciami z Austrii. Jeszcze ich tutaj nie było, a kilka warte jest uwagi ;) Także, zapraszam do oglądania :)

















Komentarze

  1. Super zdjęcia.
    Obserwuje bloga . <3
    Zapraszam do mnie:
    http://kofanaxd.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. wow, śliczne widoki! *.*
    Nie wiedziałam że Austria jest taka śliczna <3

    justsayhei.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale pięknie... Ta małpka na drugim/trzecim zdjęciu wymiata! :)
    Obserwuję i zapraszam!! :)
    Mój blog- klik! :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Wspaniałe zdjęcia, a zwierzaki jakie słodkie :) Cieszę się że trafiłam na Twój blog, może wymienimy się obserwacjami ? http://kasjaa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. Cudowne zdjęcia, masz ogromny talent! Rozwijaj go dalej! :)

    http://moooneykills.blogspot.com/2014/12/xmas-love.html

    OdpowiedzUsuń
  6. Świetnie zdjęcia :) Będę zaglądał tu częściej.

    OdpowiedzUsuń
  7. cudowne zdjęcia *-*
    +Czy mogłabyś wpaść do mnie miałam długą przerwę w blogowaniu gdyby było coś nie tak napisz mi w komentarzu na pewno zaobserwuje :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Piękne zdjęcia! ♥
    www.roseoffashionblog.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  9. Ładne zdjęcia a zwłaszcza te fontanny kolorowe.

    OdpowiedzUsuń
  10. Piękne miejsca, fantastyczne widoki! :)

    OdpowiedzUsuń
  11. qrcze - niektóre zdjęcia są naprawdę fantastyczne...

    OdpowiedzUsuń
  12. Super zdjęcia, uwielbiam fotki zwierząt, przyrody i architektury. Jesteś z Katowic ? Jestem z Będzina ;] Bardzo dziękuję za komentarz u mnie ;]

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jestem z okolic ;) W Katowicach chodzę tylko do szkoły ;)

      Usuń
  13. Zdjęcia z gór są przepiękne, zazdraszczam :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz