Przejdź do głównej zawartości

Podsumowanie 2015.

Wszyscy podsumowują rok. Ja też się zdecydowałam, aby sprawdzić, które 3 zdjęcia były moimi tegorocznymi perełkami. Oparłam się na wynikach umieszczonych w statystykach na stronie Edzia photoamator oraz wynikach z bloggera.
Zdjęcia:

I miejsce:


II miejsce


III miejsce:


Najczęściej odwiedzany post:

Komentarze

  1. Według mnie osobiście II jest najlepsze :) Ale to moja subiektywna opinia

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dziękuję za opinię :)
      Każda ocena jest cenna.

      Usuń
  2. Zakochałam się w pierwszym zdjęciu, naprawdę cudowna fotografia:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz