Przejdź do głównej zawartości

Wszystko się budzi.


Wszystko się budzi do życia. Tak jest też z moim blogiem. Bardzo go zaniedbałam, lecz najpierw nie miałam czasu na zdjęcia, a później oddałam aparat do czyszczenia :) Na szczęście jest już ze mną z powrotem.
Pięknie wewnątrz wyczyszczony. Ostatnim czasem rozglądam się za jakimś filtrem szarym, bo naoglądałam się zdjęć krajobrazów i bardzo mnie sobą zachwyciły. Co do bloga, to postaram się wstawiać posty w weekendy. W te 2 dni wolnego mogę na spokojnie usiąść i zająć się moimi fotkami, aby wam tutaj udostępnić. Ten kto zalajkował moją stronę na fb pewnie widział, że dodałam zdjęcia z Czarnogóry i Turcji. Także, jeśli ktoś chce je zobaczyć to zapraszam (link jest na bocznym pasku bloga).
Żeby nie być gołosłowną dodaję parę zdjęć z tego tygodnia. Czasem będzie ich więcej, czasem mniej, ale zawsze coś ;)
Miłego dnia!Komentarze

 1. Sliczne zdjęcia ! :)

  Zapraszam do mnie :
  by-natalixx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęcia, naprawdę jesteś amatorką??? :*
  https://lifexis.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Najbardziej podoba mi się to ostatnie, ale chmury też niesamowite i ta łuna...!
  Będę do Ciebie zaglądać...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsze zdjęcie bardzo mi się podoba :)
  madzixphoto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne zdjęcia;)

  http://malenkafotografia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne zdjęcia... Ostatnie przyciąga uwagę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Amatorka? Genialne zdjęcia! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. To pierwsze zdjęcie jest genialne
  Buziaki ;*
  crazyy-mee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. To pierwsze zdjęcie jest najlepsze. :) A do ostatniego, bym dodała trochę cienia. :)
  Pozdrawiam. :)
  http://riotdreamer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Rewelacyjne zdjęcia:) OOO ja też muszę oddać aparat do czyszczenia;)

  OdpowiedzUsuń
 11. to ostatnie bardzo przypadło mi do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Pierwsze zdjęcie mega <3
  http://xblueberrysfashionx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Podsumowanie roku 2016

Kolejny rok przeminął. Kolejny czas na podsumowania. Już pojutrze pożegnamy 2016 rok, który okazał się bardzo owocny w rozwój mojego warsztatu i galerii. W tym roku w czołówce znalazły się zdjęcia z imprezy mikołajkowej WMiI,  a zaraz za nimi efekty z sesji Bartka, na której po raz pierwszy użyłam lampy. Zwycięskie zdjęcia zobaczcie sami:

Żaklina i Bartek.

Sesja skończona. Nareszcie. Cały czerwiec był jedną wielką harówką. Jednak zanim cały sajgon się rozpoczął znalazłam czas na przyjemności. Jedną z nim była sesja zdjęciowa z Żakliną i Bartkiem. Przeszliśmy się Toruńską starówką oraz bulwarem. Zrobiliśmy ponad 500 zdjęć. Wydaje się dużo? Wcale tyle nie jest, bo wybrałam z tego 35 fotografii, z których jest kilka moich ulubionych. Ogólnie wynik bardzo dobry. Z efektów naszej współpracy jesteśmy wszyscy zadowoleni. Zaraz po powrocie na studia będzie kolejna sesja z Żakliną i Bartkiem, a ja już mam głowę pełną pomysłów (ale nie zdradzę jakich). Moja lista chętnych na zdjęcia powiększa się coraz bardziej. Bardzo mnie to cieszy, bo to oznacza tylko jedno... robię postępy, jest coraz lepiej.

W planach mam ukończenie jakiegoś kursu lub znalezienie grupy fotograficznej w Toruniu, aby móc doszkolić swój warsztat. Jeśli śledziłeś moją stronę na facebooku, zauważyłeś zdjęcia z dwudniowych warsztatów pt.:"co amator wiedzieć powinien". Ju…

Pierwsze testy

Wczorajszy dzień miałam poświęcić na naukę. Jak pewnie się domyślacie, wszystkie plany pokrzyżowały się. Wieczorem stwierdziłam, że wezmę psa na spacer na wały. Przy okazji poszła z nami moja siostra. Jak miałam taką załogę ze sobą to żal ściskał serce, żeby nie brać aparatu. Długo nam to nie zeszło. Po 20:00 już wróciliśmy. Zjedliśmy kolację i zaczęliśmy zgrywanie zdjęć. Oczywiście wcześniej nie przeczytałam instrukcji Canona i już zaczęły się problemy. Zdjęć nie udało się zgrać, bo komputer widział kartę w aparacie jako aparat i dupa blada. Zdjęcia mi się usunęły i musiałam je odzyskiwać. Mam to głupie szczęście, że w moim starym PC czytnik kart CF. Nim udało mi się odzyskać zdjęcia minęło sporo czasu i jak się nie obejrzałam dochodziła 23. No i z mojej nauki nici, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki całej tej akcji mogę dzisiaj podzielić się z wami efektami uzyskanymi na pierwszych zdjęciach nowym sprzętem ;)I chciałam wam przypomnieć o trwającym konkursie na f…