Przejdź do głównej zawartości

WYNIKI !

Pewnie jesteście ciekawi kto otrzyma książki z rozdania. Ja już wiem ;) Nie będę was trzymać w dalszej niepewności.

1. Pretty Little Liars Kłamczuchy powędruje do Rushi Sukiyoushoku.
2. Pretty Little Liars Bez Skazy wyślę do Zawieszonej w Czasie
3. Pretty Little Liars Doskonałe leci do Sapphire Blog
4. Jeden Dzień otrzyma Emilia Kejna
5. Mofongo jest dla Good girl.

Wiadomości zostaną wysłane do zwycięzców drogą mailową. Na odpowiedź czekam 5 dni. Jeśli w tym czasie nie dostanę maila zwrotnego, wylosuję nowego zwycięzcę.

Wszystkim osobom wylosowanym gratuluję ;)

A na moim blogu już wkrótce pojawi się post o moim pobycie w Darłówku, z którego wróciłam przedwczoraj. Zdjęcia możecie już teraz obejrzeć na fanpagu. Jednak to nie wszystkie, które udało mi się zrobić... wszystko w swoim czasie :)

EDIT1: Nie dostałam odpowiedzi od Good Girl, dlatego książka zostanie wysłana do Klaudii Malik.

Komentarze

  1. Dziękuję <3 Odpisałam Ci już na email :)
    http://sapphireblog1.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. O nie, w ostatnim czasie przez szkole zapomniałam o konkursach. Przez własną głupotę straciłam nagrodę. No cóż Dziękuję za zabawe : ) i gratuluje innym

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Rolki

Cześć wszystkim!
Dzisiejszy poranek zaczął się bardzo wcześnie. Już o 6.00 dzwonił budzik, aby wstać na sesję zdjęciową. Gdy doby zaczyna brakować, trzeba niestety rezygnować ze snu. Lecz ma to też swoje zalety. Nie żałuję tych 3 godzin mniej. Sesja udała się w 100%. Mamy sporo fajnych efektów. Z resztą zobaczcie sami. A w niedzielę sesja w stylu retro. Już wszystko ustalone. Modelka, fryzjerka, wizażystka... nie mogę się już doczekać :)SWING SHOW - VI Ogólnopolski Maraton Rock and Rolla

Cześć wszystkim!
Wczorajszy wieczór, po ciężkim dniu w pracy, spędziłam na SWING SHOW - VI Ogólnopolski Maraton Rock and Rolla. Była to wspaniała okazja, aby móc po raz kolejny zmierzyć się z fotografią taneczną. Nie ukrywam, że zdjęcia w tym temacie są jednymi z trudniejszych. Trzeba wykazać się cierpliwością, sprytem i spostrzegawczością. Fotograf musi uważnie przyjrzeć się roztańczonym parom, aby nieco poznać ich styl tańca oraz wyczuwać mniej więcej jaki krok będzie kolejny. W Kaletach na maratonie parkiet nie był zbyt duży, co stanowiło znaczne utrudnienie. Już człowiek chce zrobić zdjęcie pary, która wykonuje niezwykłą figurę, a tu bach... inna para już zasłoniła pół kadru. Zdjęcie stracone. Mimo wszystko mam kilka zdjęć, takich moich perełek. Zapraszam do oglądania. Napiszcie w komentarzu, które zdjęcie najbardziej was urzekło :)
Niespodzianka

Gdy zobaczyłam wiadomość od Bartka: "Chodź, zabieram Cię na spacer" wiedziałam, że nie będę się nudzić tego wieczoru, i w cale się nie pomyliłam. Oczywiście musiałam wykorzystać okazję, wzięłam aparat i zrobiłam zdjęcia na spontanie. Z początku nieco był spięty, ale szybko przekonałam go, że każdy może wyjść dobrze na zdjęciach :) Z resztą... oceńcie to sami.

I chciałam wam przypomnieć o trwającym konkursie na facebooku :) Nagrodą jest sesja zdjęciowa w ogrodach Kapias w Goczałkowicach Zdroju, a jako nagroda dodatkowa z wybranego zdjęcia z sesji lub krajobraz z mojego fb zostanie utworzony fotoobraz 40x60.
FACEBOOK