Przejdź do głównej zawartości

Podsumowanie roku 2016

Kolejny rok przeminął. Kolejny czas na podsumowania. Już pojutrze pożegnamy 2016 rok, który okazał się bardzo owocny w rozwój mojego warsztatu i galerii. W tym roku w czołówce znalazły się zdjęcia z imprezy mikołajkowej WMiI,  a zaraz za nimi efekty z sesji Bartka, na której po raz pierwszy użyłam lampy. Zwycięskie zdjęcia zobaczcie sami:I miejsce

II miejsce

III miejsce


W tym roku udało mi się uzyskać pierwszą akredytację, dzięki której miałam możliwość oglądania meczów drużyny hokejowej: Nesta Mires Toruń.


W klubie studenckim Kotłownia 2.0 wykonywałam zdjęcia na imprezie mikołajkowej zorganizowanej przez samorząd studencki WMiI.


Udało mi się wykonać 3 sesje zdjęciowe:

Majowa sesja z Żakliną i Bartkiem

Jesienna sesja Anity
Wieczorna, jesienna sesja z Bartkiem

Uwieczniłam wspaniałe wakacje w Portugalii:Oprócz tego wszystkiego, wydarzyło się wiele przyjemnych rzeczy, przy których oczywiście towarzyszył mi aparat: urodziny znajomych, Port Pieśni Pracy, zawody siostry... Mam nadzieję, że kolejny rok będzie równie owocny jak ten mijający :)

Kochani... chciałabym Wam życzyć, abyście potrafili przeżyć nadchodzący Nowy Rok tak, jak sobie go zaplanowaliście. Czerpcie z niego pełnymi garściami!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żaklina i Bartek.

Sesja skończona. Nareszcie. Cały czerwiec był jedną wielką harówką. Jednak zanim cały sajgon się rozpoczął znalazłam czas na przyjemności. Jedną z nim była sesja zdjęciowa z Żakliną i Bartkiem. Przeszliśmy się Toruńską starówką oraz bulwarem. Zrobiliśmy ponad 500 zdjęć. Wydaje się dużo? Wcale tyle nie jest, bo wybrałam z tego 35 fotografii, z których jest kilka moich ulubionych. Ogólnie wynik bardzo dobry. Z efektów naszej współpracy jesteśmy wszyscy zadowoleni. Zaraz po powrocie na studia będzie kolejna sesja z Żakliną i Bartkiem, a ja już mam głowę pełną pomysłów (ale nie zdradzę jakich). Moja lista chętnych na zdjęcia powiększa się coraz bardziej. Bardzo mnie to cieszy, bo to oznacza tylko jedno... robię postępy, jest coraz lepiej.

W planach mam ukończenie jakiegoś kursu lub znalezienie grupy fotograficznej w Toruniu, aby móc doszkolić swój warsztat. Jeśli śledziłeś moją stronę na facebooku, zauważyłeś zdjęcia z dwudniowych warsztatów pt.:"co amator wiedzieć powinien". Ju…

Nowy Rok - 2017

Tym razem Nowy Rok przywitałam w jednym z najbardziej urokliwych miast w Polsce - w Toruniu. Wybrałam się do mojego studenckiego miasta wraz z moją siostrą i tam właśnie świętowałyśmy. Poszłyśmy na rynek staromiejski na Sylwester Miejski. Trafiłyśmy na koncert Dawida Kwiatkowskiego... Jego fanki pod sceną oszalały, słysząc jego głos. Miałam nadzieję podejść bliżej, aby móc wykonać kilka fotek. Jednak stłumione nastolatki nie dały mi takiej możliwości.
Po jego koncercie wróciłyśmy do akademika ogrzać się przed nadchodzącą północą. Noworoczne fajerwerki okazały się wspaniałe. Miałyśmy udać się na punkt widokowy, ale stwierdziłyśmy, że z mostu widok będzie równie niesamowity... i wiele się nie pomyliłyśmy... Zobaczcie sami ;)