Przejdź do głównej zawartości

Spacery
Poszłam wczoraj na spacer dwugodzinny z moim psem. Niestety, przy nim jest niemożliwe robić zdjęcia innym zwierzakom, bo wszystkie straszy. Ostatnio pomyślałam sobie, czy nie zrobić wyzwań fotograficznych. Gdy przeglądam Digital Camera wszystko czytam szczegółowo, chcąc zapamiętać jak najwięcej, jednak nigdy nie idę na zdjęcia w jakimś konkretnym celu. Teraz chciałabym wyznaczać sobie zadania, abym ćwiczyła technikę. Nie byłby to głupi pomysł. Tym bardziej, że mam teraz sporo czasu i fajnie jest się odprężyć przy aparacie po pracy.Komentarze

 1. Cudowne zdjęcia *.* wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia są cudowne, zwłaszcza to z latającym bocianem! ♥♥♥
  http://ania-ania3.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje ukochane boćki! :-) A piesek tez niczego sobie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na prawdę przecudne są te zdjęcia :*
  yelloow-book.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia, tak samo jak piesek! :)
  http://roksvyphotography.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. piękny spacer i piękny pies. :) mnie się czasem zdarza pójść na taki długi spacer z moim chłopakiem i jego psem, właśnie po takich pięknych łąkach i polach. :) w sierpniu będziemy się nim dwa tygodnie opiekować, więc pewnie sporo takich spacerów przede mną. ;)
  przepiękne zdjęcia, bocian świetnie się załapał. :)
  pozdrawiam.
  http://poprostumadusia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Rolki

Cześć wszystkim!
Dzisiejszy poranek zaczął się bardzo wcześnie. Już o 6.00 dzwonił budzik, aby wstać na sesję zdjęciową. Gdy doby zaczyna brakować, trzeba niestety rezygnować ze snu. Lecz ma to też swoje zalety. Nie żałuję tych 3 godzin mniej. Sesja udała się w 100%. Mamy sporo fajnych efektów. Z resztą zobaczcie sami. A w niedzielę sesja w stylu retro. Już wszystko ustalone. Modelka, fryzjerka, wizażystka... nie mogę się już doczekać :)SWING SHOW - VI Ogólnopolski Maraton Rock and Rolla

Cześć wszystkim!
Wczorajszy wieczór, po ciężkim dniu w pracy, spędziłam na SWING SHOW - VI Ogólnopolski Maraton Rock and Rolla. Była to wspaniała okazja, aby móc po raz kolejny zmierzyć się z fotografią taneczną. Nie ukrywam, że zdjęcia w tym temacie są jednymi z trudniejszych. Trzeba wykazać się cierpliwością, sprytem i spostrzegawczością. Fotograf musi uważnie przyjrzeć się roztańczonym parom, aby nieco poznać ich styl tańca oraz wyczuwać mniej więcej jaki krok będzie kolejny. W Kaletach na maratonie parkiet nie był zbyt duży, co stanowiło znaczne utrudnienie. Już człowiek chce zrobić zdjęcie pary, która wykonuje niezwykłą figurę, a tu bach... inna para już zasłoniła pół kadru. Zdjęcie stracone. Mimo wszystko mam kilka zdjęć, takich moich perełek. Zapraszam do oglądania. Napiszcie w komentarzu, które zdjęcie najbardziej was urzekło :)
Niespodzianka

Gdy zobaczyłam wiadomość od Bartka: "Chodź, zabieram Cię na spacer" wiedziałam, że nie będę się nudzić tego wieczoru, i w cale się nie pomyliłam. Oczywiście musiałam wykorzystać okazję, wzięłam aparat i zrobiłam zdjęcia na spontanie. Z początku nieco był spięty, ale szybko przekonałam go, że każdy może wyjść dobrze na zdjęciach :) Z resztą... oceńcie to sami.

I chciałam wam przypomnieć o trwającym konkursie na facebooku :) Nagrodą jest sesja zdjęciowa w ogrodach Kapias w Goczałkowicach Zdroju, a jako nagroda dodatkowa z wybranego zdjęcia z sesji lub krajobraz z mojego fb zostanie utworzony fotoobraz 40x60.
FACEBOOK