Przejdź do głównej zawartości

Brak weny, brak chęci... ja chcę wolne!!


Totalnie się wypalam... na nic nie mam ochoty ani siły...w weekend miałam tyle do roboty, a w końcu nic nie zrobiłam. Całkowity leń. Jedyne do czego udało mi się zmusić, to był krótki spacer na górkę.
Chciałam złapać zachód słońca. Ale tutaj lipa. Na sam koniec, na to na co najbardziej czekałam, słońce zaszło za chmury... Ogólnie nie jestem za bardzo zadowolona z tych zdjęć.
No ale oceńcie sami...


Tak piszę wam jak to było.. o tym całym rozczarowaniu. I ta myśl nagle. Czy ja włożyłam z powrotem legitkę? Otwieram patrzę... nie ma! Całe szczęście, że dzisiaj kanary nie jeździły, a w pociągu konduktor nie domagał się o legitymację... Dwa mandaty w 1 dzień? To by było szaleństwo...A dzisiejszy dzień? Totalny odlot... zniechęcenie do jakiejkolwiek pracy i do jakiegokolwiek myślenia... Ale za to głupawka robiła swoje.. ;) 

Godzina 13.30, przerwa między biologiami...
Ja: Dziewczyny... macie coś słodkiego?
An: Niestety, nie mam... ale też bym coś zjadła..
Ag: Ja też nie mam...
<ja.. myślę, myślę>
Ja: wiem!! Wbijamy do prof. N.! Mamy cukierki w szafce!
An: Dobra.. ale pomóż mi wstać.. xd
<w sali>
Prof: Co tam chciałyście? Jeszcze macie lekcje?
Ja: No tak.. jeszcze jedna biologia. Na wyżerkę przyszłyśmy :D Otworzy profesor szafkę?

I tak zdobyłyśmy resztkę cukierków z dnia chłopaka.. xd

______________________________________________________

Tak w ogóle to udało mi się dojść do finału... także jakbyście mogli oddać swój głos na moje zdjęcie, byłabym baardzo wam wdzięczna.. :) Link macie -> tutaj

Komentarze

 1. Oba zdjecia mi się podobają, chociaż drugie ma większą magię. W ogóle dobre miejsce na robienie zdjeć chyba :) tak teraz myślę, że chyba nie mam żadnego zdjęcia zachodu słońca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia są naprawdę ładne ;) przez ciebie zachciało mi się czegoś słodkiego xd

  OdpowiedzUsuń
 3. Drugie zdjęcie mi się bardziej podoba.
  No, to fart z tymi cukierkami :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Rolki

Cześć wszystkim!
Dzisiejszy poranek zaczął się bardzo wcześnie. Już o 6.00 dzwonił budzik, aby wstać na sesję zdjęciową. Gdy doby zaczyna brakować, trzeba niestety rezygnować ze snu. Lecz ma to też swoje zalety. Nie żałuję tych 3 godzin mniej. Sesja udała się w 100%. Mamy sporo fajnych efektów. Z resztą zobaczcie sami. A w niedzielę sesja w stylu retro. Już wszystko ustalone. Modelka, fryzjerka, wizażystka... nie mogę się już doczekać :)SWING SHOW - VI Ogólnopolski Maraton Rock and Rolla

Cześć wszystkim!
Wczorajszy wieczór, po ciężkim dniu w pracy, spędziłam na SWING SHOW - VI Ogólnopolski Maraton Rock and Rolla. Była to wspaniała okazja, aby móc po raz kolejny zmierzyć się z fotografią taneczną. Nie ukrywam, że zdjęcia w tym temacie są jednymi z trudniejszych. Trzeba wykazać się cierpliwością, sprytem i spostrzegawczością. Fotograf musi uważnie przyjrzeć się roztańczonym parom, aby nieco poznać ich styl tańca oraz wyczuwać mniej więcej jaki krok będzie kolejny. W Kaletach na maratonie parkiet nie był zbyt duży, co stanowiło znaczne utrudnienie. Już człowiek chce zrobić zdjęcie pary, która wykonuje niezwykłą figurę, a tu bach... inna para już zasłoniła pół kadru. Zdjęcie stracone. Mimo wszystko mam kilka zdjęć, takich moich perełek. Zapraszam do oglądania. Napiszcie w komentarzu, które zdjęcie najbardziej was urzekło :)
Niespodzianka

Gdy zobaczyłam wiadomość od Bartka: "Chodź, zabieram Cię na spacer" wiedziałam, że nie będę się nudzić tego wieczoru, i w cale się nie pomyliłam. Oczywiście musiałam wykorzystać okazję, wzięłam aparat i zrobiłam zdjęcia na spontanie. Z początku nieco był spięty, ale szybko przekonałam go, że każdy może wyjść dobrze na zdjęciach :) Z resztą... oceńcie to sami.

I chciałam wam przypomnieć o trwającym konkursie na facebooku :) Nagrodą jest sesja zdjęciowa w ogrodach Kapias w Goczałkowicach Zdroju, a jako nagroda dodatkowa z wybranego zdjęcia z sesji lub krajobraz z mojego fb zostanie utworzony fotoobraz 40x60.
FACEBOOK