Przejdź do głównej zawartości

Wigilijka...


Pewnie wszędzie już pododawane są zdjęcia z wigilii klasowych... Ja też mam fotografie z tego naszego małego święta... jakby to było, gdybym nie wzięła aparatu? ;)
Chociaż powiem wam, że mało brakowało, a nie miała bym czym fotografować... Rano myśląc o tym, że Ania ma moje wypracowanie, mam dopakować mnóstwo rzeczy oraz, że mam zabrać plecak, torbę z aparatem i statyw, totalnie mi wyleciało, że w nocy ładowałam baterię... Na szczęście babcia przywiozła mi ją do Katowic :)


Komentarze

 1. Fajne zdjęcia :)
  Uwielbiam wigilie klasowe.
  Taka miła atmosfera w mojej klasie po raz pierwszy.

  live-telepathically.blogspot.com kliik

  OdpowiedzUsuń
 2. super zdjęcia :)) Ja niestety nie bylłam na wigilii klasowej bo się rozchorowałam :(
  Zapraszam do mnie slodkieslodkieczary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super zdjęcia, my w tym roku nie mieliśmy takiej wigilii :)
  Na ostatnim zdjęciu narysowany jest przesłodki renifer na tablicy ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. ja również miałam klasową wigilije uwielbiam ten czas ! :)

  http://byjullie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Wigilia klasowa to chyba najlepszy czas :)
  Wszyscy nagle się ze sobą godzą xD
  http://1000in1blogger.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Wigilie klasowe to zawsze było coś fajnego ;)
  http://blonparia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Haha, ale fajna 'choinka' na pierwszym zdjęciu! ;-)
  http://zitronen-und-sport.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne zdjęcia :)
  Ja również byłam fotografem na Wigilii Klasowej w mojej szkole :)

  http://moooneykills.blogspot.com/2014/12/hippie.html

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja nie miałam wigili klasowej, jestem taka wyobcowana :D
  Widać, że masz fajną zwariowaną klasę, zazdroszczę
  http://hopeflyy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. bardzo pozytywne zdjęcia, fajny klimat musiał panować na tej wigilii. :) moje szkolne w liceum były wyjątkowo słabe, zdecydowanie bardziej podobaly mi się studenckie. :)
  pozdrawiam.
  http://poprostumadusia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Wigilia klasowa jest najlepszą atrakcją! ;D

  Pozdrawiam i zapraszam na nowego posta!
  http://crazystrawberryxd.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. obserwuję! bardzo fajna choinka! :)
  masz strasznie dużą klasę! :D
  wave-flow.blogspot.com
  obserwuję! zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 13. Zdjęcia bardzo fajne i to prawda, zdjęć kasowych wigilii jest pełno, ale każde inne i oryginalne

  http://lifeagusi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja na wigilijkę nie poszłam ze względu na przyjaciółkę, bo była chora a nie chciałam, żeby jej się przykro zrobiło więc poszłam do niej.

  Obserwujemy?^^ Odpisz u mnie ;p Będę wdzięczna jak klikniesz w banner ♥
  http://1968basweca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Mogę spytać do jakiej szkoły Chodzież, bo wygląda znajomo? Ja jestem z Katowic i chodziłam do I LO ;) Super foty! Pozdrawiam i życzę wesołych świąt!

  www.gadulec.me

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Pierwsze testy

Wczorajszy dzień miałam poświęcić na naukę. Jak pewnie się domyślacie, wszystkie plany pokrzyżowały się. Wieczorem stwierdziłam, że wezmę psa na spacer na wały. Przy okazji poszła z nami moja siostra. Jak miałam taką załogę ze sobą to żal ściskał serce, żeby nie brać aparatu. Długo nam to nie zeszło. Po 20:00 już wróciliśmy. Zjedliśmy kolację i zaczęliśmy zgrywanie zdjęć. Oczywiście wcześniej nie przeczytałam instrukcji Canona i już zaczęły się problemy. Zdjęć nie udało się zgrać, bo komputer widział kartę w aparacie jako aparat i dupa blada. Zdjęcia mi się usunęły i musiałam je odzyskiwać. Mam to głupie szczęście, że w moim starym PC czytnik kart CF. Nim udało mi się odzyskać zdjęcia minęło sporo czasu i jak się nie obejrzałam dochodziła 23. No i z mojej nauki nici, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki całej tej akcji mogę dzisiaj podzielić się z wami efektami uzyskanymi na pierwszych zdjęciach nowym sprzętem ;)I chciałam wam przypomnieć o trwającym konkursie na f…

Żaklina i Bartek.

Sesja skończona. Nareszcie. Cały czerwiec był jedną wielką harówką. Jednak zanim cały sajgon się rozpoczął znalazłam czas na przyjemności. Jedną z nim była sesja zdjęciowa z Żakliną i Bartkiem. Przeszliśmy się Toruńską starówką oraz bulwarem. Zrobiliśmy ponad 500 zdjęć. Wydaje się dużo? Wcale tyle nie jest, bo wybrałam z tego 35 fotografii, z których jest kilka moich ulubionych. Ogólnie wynik bardzo dobry. Z efektów naszej współpracy jesteśmy wszyscy zadowoleni. Zaraz po powrocie na studia będzie kolejna sesja z Żakliną i Bartkiem, a ja już mam głowę pełną pomysłów (ale nie zdradzę jakich). Moja lista chętnych na zdjęcia powiększa się coraz bardziej. Bardzo mnie to cieszy, bo to oznacza tylko jedno... robię postępy, jest coraz lepiej.

W planach mam ukończenie jakiegoś kursu lub znalezienie grupy fotograficznej w Toruniu, aby móc doszkolić swój warsztat. Jeśli śledziłeś moją stronę na facebooku, zauważyłeś zdjęcia z dwudniowych warsztatów pt.:"co amator wiedzieć powinien". Ju…

Niespodzianka

Gdy zobaczyłam wiadomość od Bartka: "Chodź, zabieram Cię na spacer" wiedziałam, że nie będę się nudzić tego wieczoru, i w cale się nie pomyliłam. Oczywiście musiałam wykorzystać okazję, wzięłam aparat i zrobiłam zdjęcia na spontanie. Z początku nieco był spięty, ale szybko przekonałam go, że każdy może wyjść dobrze na zdjęciach :) Z resztą... oceńcie to sami.

I chciałam wam przypomnieć o trwającym konkursie na facebooku :) Nagrodą jest sesja zdjęciowa w ogrodach Kapias w Goczałkowicach Zdroju, a jako nagroda dodatkowa z wybranego zdjęcia z sesji lub krajobraz z mojego fb zostanie utworzony fotoobraz 40x60.
FACEBOOK