Przejdź do głównej zawartości

Przerwa.


Wielka spina w szkole. Nauczyciele gonią. I tak w przerwie między książkami stwierdzam, że muszę w końcu tu coś napisać. Dawno mnie nie było (10 dni), a przecież mam nowe zdjęcia do pokazania.
Niektórzy może już widzieli na fanpagu na FB, ale jest spore grono, które jeszcze nie ujrzała nowych fotek. Możliwe, że ktoś z was słyszał o Megawidowisku "Jonasz", Jest to kolejne przedstawienie reżysera Kozubka, które ma na celu katechizację, ale również łączenie pokoleń przy wspólnej rozrywce. Już kiedyś pisałam wam o "Franciszek - wezwanie z Asyżu". Jeśli chcielibyście przeczytać o tym widowisku zapraszam tutaj. A teraz przejdźmy do rzeczy, bo na zdjęcia czekacie ;) Piszcie w komentarzach jak wam się podobają ;) Wiem, że szum jest  denerwujący, ale zrobiłam co mogłam :D Kochani! Czekam na wasze opinie :)
Komentarze

 1. Ja akurat te zdjęcia widzę pierwszy raz. Skojarzyło mi się to z ostatnią częścią Piratów z Karaibów. Akurat teraz kręcą 5-tą w Australii, więc jest na co czekać. :D
  http://screatlieve.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie masz dużo nauki, ale mimo obowiązków dajesz radę realizoac pasje, tak jak ja :) Również kocham robić zdjęcia!:D Strasznie podobaja mi sie Twoje ujęcia - szczególnie te ukazujące emocje aktorów, a tego typu fotek zrobiłaś wiele no i ten facet zamknięty w ,,balonie?" albo zdjecia panoramiczne, to podłużne :)
  odkrywajzalicja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za opinię :) To był wieloryb :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Pierwsze testy

Wczorajszy dzień miałam poświęcić na naukę. Jak pewnie się domyślacie, wszystkie plany pokrzyżowały się. Wieczorem stwierdziłam, że wezmę psa na spacer na wały. Przy okazji poszła z nami moja siostra. Jak miałam taką załogę ze sobą to żal ściskał serce, żeby nie brać aparatu. Długo nam to nie zeszło. Po 20:00 już wróciliśmy. Zjedliśmy kolację i zaczęliśmy zgrywanie zdjęć. Oczywiście wcześniej nie przeczytałam instrukcji Canona i już zaczęły się problemy. Zdjęć nie udało się zgrać, bo komputer widział kartę w aparacie jako aparat i dupa blada. Zdjęcia mi się usunęły i musiałam je odzyskiwać. Mam to głupie szczęście, że w moim starym PC czytnik kart CF. Nim udało mi się odzyskać zdjęcia minęło sporo czasu i jak się nie obejrzałam dochodziła 23. No i z mojej nauki nici, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki całej tej akcji mogę dzisiaj podzielić się z wami efektami uzyskanymi na pierwszych zdjęciach nowym sprzętem ;)I chciałam wam przypomnieć o trwającym konkursie na f…

Żaklina i Bartek.

Sesja skończona. Nareszcie. Cały czerwiec był jedną wielką harówką. Jednak zanim cały sajgon się rozpoczął znalazłam czas na przyjemności. Jedną z nim była sesja zdjęciowa z Żakliną i Bartkiem. Przeszliśmy się Toruńską starówką oraz bulwarem. Zrobiliśmy ponad 500 zdjęć. Wydaje się dużo? Wcale tyle nie jest, bo wybrałam z tego 35 fotografii, z których jest kilka moich ulubionych. Ogólnie wynik bardzo dobry. Z efektów naszej współpracy jesteśmy wszyscy zadowoleni. Zaraz po powrocie na studia będzie kolejna sesja z Żakliną i Bartkiem, a ja już mam głowę pełną pomysłów (ale nie zdradzę jakich). Moja lista chętnych na zdjęcia powiększa się coraz bardziej. Bardzo mnie to cieszy, bo to oznacza tylko jedno... robię postępy, jest coraz lepiej.

W planach mam ukończenie jakiegoś kursu lub znalezienie grupy fotograficznej w Toruniu, aby móc doszkolić swój warsztat. Jeśli śledziłeś moją stronę na facebooku, zauważyłeś zdjęcia z dwudniowych warsztatów pt.:"co amator wiedzieć powinien". Ju…

Niespodzianka

Gdy zobaczyłam wiadomość od Bartka: "Chodź, zabieram Cię na spacer" wiedziałam, że nie będę się nudzić tego wieczoru, i w cale się nie pomyliłam. Oczywiście musiałam wykorzystać okazję, wzięłam aparat i zrobiłam zdjęcia na spontanie. Z początku nieco był spięty, ale szybko przekonałam go, że każdy może wyjść dobrze na zdjęciach :) Z resztą... oceńcie to sami.

I chciałam wam przypomnieć o trwającym konkursie na facebooku :) Nagrodą jest sesja zdjęciowa w ogrodach Kapias w Goczałkowicach Zdroju, a jako nagroda dodatkowa z wybranego zdjęcia z sesji lub krajobraz z mojego fb zostanie utworzony fotoobraz 40x60.
FACEBOOK