Przejdź do głównej zawartości

Najlepszą metodą wypoczynku jest zmęczenie fizyczne...

Tak jak w temacie... Najlepszą metodą wypoczynku jest zmęczenie fizyczne. Nie ma to jak się wymęczyć na przejażdżce rower, przechadzce po okolicach czy jakiej kolwiek innej formie sportu. Sport to zdrowie i tutaj jestem stanowczo na tak.
Ktoś by mi powiedział, a co z tymi co nie mogą się mocno wysilać, no to spacery, spacery i jeszcze raz spacery. Taka aktywność fizyczna to przy wadze 60kg to ok. 220 kcal w ciągu godziny.Więcej o spalaniu przez was kalorii możecie poczytać tutaj.
Dzisiejszy dzień mogę uznać za bardzo pozytywny. Widziałam się z dwiema znajomymi i bardzo mnie cieszy, że miałyśmy trochę czasu pogadać. Także spędziłam sporo czasu z moją siostrą. Od rana ze mną latała ;) Najpierw byłyśmy na dworze, trochę poganiałyśmy po placu zabaw (pewnie stwierdzicie, że jestem za stara, ale raz się żyje), skakałyśmy w dal i zdążyłyśmy jeszcze zrobić wojnę na mlecze xD Po obiedzie wybrałyśmy się na rowery. Zrobiłyśmy takie kółko z Woli na Bojszowy i drugą stroną Woli wróciłyśmy. Z tego co sprawdzałam na mapie, wyszło ok. 16 km. Mam parę zdjęć z tej naszej "wyprawy" ;)


Nie wiem czy zauważyliście, ale mam nowy nagłówek. Jest to mój pierwszy :3 
Może taki być? Lubicie różnego tytu formy sportu? Co lubicie najbardziej?

Miłego dnia. :)

Komentarze

  1. Fajne zdjęcia ;)
    Zapraszam do mnie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja planuję te wakacje spędzić aktywnie, czyli rower, siatkówka i bieganie :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Rolki

Cześć wszystkim!
Dzisiejszy poranek zaczął się bardzo wcześnie. Już o 6.00 dzwonił budzik, aby wstać na sesję zdjęciową. Gdy doby zaczyna brakować, trzeba niestety rezygnować ze snu. Lecz ma to też swoje zalety. Nie żałuję tych 3 godzin mniej. Sesja udała się w 100%. Mamy sporo fajnych efektów. Z resztą zobaczcie sami. A w niedzielę sesja w stylu retro. Już wszystko ustalone. Modelka, fryzjerka, wizażystka... nie mogę się już doczekać :)SWING SHOW - VI Ogólnopolski Maraton Rock and Rolla

Cześć wszystkim!
Wczorajszy wieczór, po ciężkim dniu w pracy, spędziłam na SWING SHOW - VI Ogólnopolski Maraton Rock and Rolla. Była to wspaniała okazja, aby móc po raz kolejny zmierzyć się z fotografią taneczną. Nie ukrywam, że zdjęcia w tym temacie są jednymi z trudniejszych. Trzeba wykazać się cierpliwością, sprytem i spostrzegawczością. Fotograf musi uważnie przyjrzeć się roztańczonym parom, aby nieco poznać ich styl tańca oraz wyczuwać mniej więcej jaki krok będzie kolejny. W Kaletach na maratonie parkiet nie był zbyt duży, co stanowiło znaczne utrudnienie. Już człowiek chce zrobić zdjęcie pary, która wykonuje niezwykłą figurę, a tu bach... inna para już zasłoniła pół kadru. Zdjęcie stracone. Mimo wszystko mam kilka zdjęć, takich moich perełek. Zapraszam do oglądania. Napiszcie w komentarzu, które zdjęcie najbardziej was urzekło :)
Niespodzianka

Gdy zobaczyłam wiadomość od Bartka: "Chodź, zabieram Cię na spacer" wiedziałam, że nie będę się nudzić tego wieczoru, i w cale się nie pomyliłam. Oczywiście musiałam wykorzystać okazję, wzięłam aparat i zrobiłam zdjęcia na spontanie. Z początku nieco był spięty, ale szybko przekonałam go, że każdy może wyjść dobrze na zdjęciach :) Z resztą... oceńcie to sami.

I chciałam wam przypomnieć o trwającym konkursie na facebooku :) Nagrodą jest sesja zdjęciowa w ogrodach Kapias w Goczałkowicach Zdroju, a jako nagroda dodatkowa z wybranego zdjęcia z sesji lub krajobraz z mojego fb zostanie utworzony fotoobraz 40x60.
FACEBOOK