Przejdź do głównej zawartości

Puzzle...

Wczoraj wieczorem wzięło mnie i siostrę, że ułożymy puzzle. Jako, że jej są za proste dla nas, to wzięłyśmy od mamy 1000 kawałków. No powiedzmy, że idzie nam dobrze ;P Najprostsze za nami. Dzisiaj od rana siedziałyśmy i próbowałyśmy skończyć niebo i drzewa. To jest dopiero hardcore. Już tak nam się nie chce, ale postanowiłyśmy to skończyć :)

Puzzle to nie tylko zajęcie na zbicie czasu. Nie wiem, czy wiecie, ale układanie puzzli poprawia naszą koncentrację, pomaga w poprawieniu umiejętności przestrzennych, a przede wszystkim ćwiczą cierpliwość.


Nieraz rodzice, widząc jak układam puzzle z siostrą, wspominają, że jak miałam 3-4 latka układałam puzzle na czas. Na ogół miały ok. 120 kawałków, a po ułożeniu osiągały format ok A5.

Stan ułożenia na dzisiejszy dzień :3

Jeśli wybierzecie się kiedyś na jakikolwiek kurs szybkiego czytania/uczenia to na 100% będziecie na którychś zajęciach układać puzzle. To jest więcej niż pewne ;)

Miłego dnia :)
Wschód słońca, Turcja 2012

Komentarze

 1. uwielbiam układać puzzle, hahahaha :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jak ja dawno puzzli nie układałam :D
  bardzo podoba mi się twój blog. :)
  pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne zdjęcia :) Wróciłam do pisania bloga po rocznej przerwie:) Zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 4. ale dawno puzzli nie układałam, szok :) Super wpis :)
  >BLOG<

  OdpowiedzUsuń
 5. Dawno puzzli nie układałam :D

  OdpowiedzUsuń
 6. ale piękny wschód słońca <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Czasem układam puzzle z siostrzeńcem i siostrzenicą, ale nie jest to moje ulubione zajęcie. Za to moja siostra uwielbia je układać :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Pierwsze testy

Wczorajszy dzień miałam poświęcić na naukę. Jak pewnie się domyślacie, wszystkie plany pokrzyżowały się. Wieczorem stwierdziłam, że wezmę psa na spacer na wały. Przy okazji poszła z nami moja siostra. Jak miałam taką załogę ze sobą to żal ściskał serce, żeby nie brać aparatu. Długo nam to nie zeszło. Po 20:00 już wróciliśmy. Zjedliśmy kolację i zaczęliśmy zgrywanie zdjęć. Oczywiście wcześniej nie przeczytałam instrukcji Canona i już zaczęły się problemy. Zdjęć nie udało się zgrać, bo komputer widział kartę w aparacie jako aparat i dupa blada. Zdjęcia mi się usunęły i musiałam je odzyskiwać. Mam to głupie szczęście, że w moim starym PC czytnik kart CF. Nim udało mi się odzyskać zdjęcia minęło sporo czasu i jak się nie obejrzałam dochodziła 23. No i z mojej nauki nici, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki całej tej akcji mogę dzisiaj podzielić się z wami efektami uzyskanymi na pierwszych zdjęciach nowym sprzętem ;)I chciałam wam przypomnieć o trwającym konkursie na f…

Żaklina i Bartek.

Sesja skończona. Nareszcie. Cały czerwiec był jedną wielką harówką. Jednak zanim cały sajgon się rozpoczął znalazłam czas na przyjemności. Jedną z nim była sesja zdjęciowa z Żakliną i Bartkiem. Przeszliśmy się Toruńską starówką oraz bulwarem. Zrobiliśmy ponad 500 zdjęć. Wydaje się dużo? Wcale tyle nie jest, bo wybrałam z tego 35 fotografii, z których jest kilka moich ulubionych. Ogólnie wynik bardzo dobry. Z efektów naszej współpracy jesteśmy wszyscy zadowoleni. Zaraz po powrocie na studia będzie kolejna sesja z Żakliną i Bartkiem, a ja już mam głowę pełną pomysłów (ale nie zdradzę jakich). Moja lista chętnych na zdjęcia powiększa się coraz bardziej. Bardzo mnie to cieszy, bo to oznacza tylko jedno... robię postępy, jest coraz lepiej.

W planach mam ukończenie jakiegoś kursu lub znalezienie grupy fotograficznej w Toruniu, aby móc doszkolić swój warsztat. Jeśli śledziłeś moją stronę na facebooku, zauważyłeś zdjęcia z dwudniowych warsztatów pt.:"co amator wiedzieć powinien". Ju…

Niespodzianka

Gdy zobaczyłam wiadomość od Bartka: "Chodź, zabieram Cię na spacer" wiedziałam, że nie będę się nudzić tego wieczoru, i w cale się nie pomyliłam. Oczywiście musiałam wykorzystać okazję, wzięłam aparat i zrobiłam zdjęcia na spontanie. Z początku nieco był spięty, ale szybko przekonałam go, że każdy może wyjść dobrze na zdjęciach :) Z resztą... oceńcie to sami.

I chciałam wam przypomnieć o trwającym konkursie na facebooku :) Nagrodą jest sesja zdjęciowa w ogrodach Kapias w Goczałkowicach Zdroju, a jako nagroda dodatkowa z wybranego zdjęcia z sesji lub krajobraz z mojego fb zostanie utworzony fotoobraz 40x60.
FACEBOOK