Przejdź do głównej zawartości

Konkurs. 3 etap

Zdjęcie konkursowe.
Na początku września w moim powiecie został zorganizowany konkurs fotograficzny. Oczywiście, Edzia wysłała zdjęcie, i tak oto dzisiaj otrzymałam takiego e-maila:

Witamy,
Miło nam poinformować, że Twoje zdjęcie dostało się do eliminacji nr 3 konkursu na najlepsze zdjęcie z wakacji 2014.
Eliminacje potrwają od 21.09.2014 do 27.09.2014.
Siedem zdjęć, które otrzyma największą ilość głosów przejdzie do finału.
W celu zwiększenia szans w konkursie, przesyłamy bezpośredni link do głosowania na Twoje zdjęcie.

http://www.konkursfoto.pless.pl/zdjecie.php?id=24_1296

Ten 3 etap polega na głosowaniu internautów.
Także, proszę was o pomoc. To tylko jeden głos ;)


Komentarze

  1. Dopiero teraz zauważyłam że mnie obserwujesz. Bardzo dziękuję i zachęcam do ponownego zajrzenia na mojego bloga. Zycze Ci powodzenia w konkursie i w fotografowaniu :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Rolki

Cześć wszystkim!
Dzisiejszy poranek zaczął się bardzo wcześnie. Już o 6.00 dzwonił budzik, aby wstać na sesję zdjęciową. Gdy doby zaczyna brakować, trzeba niestety rezygnować ze snu. Lecz ma to też swoje zalety. Nie żałuję tych 3 godzin mniej. Sesja udała się w 100%. Mamy sporo fajnych efektów. Z resztą zobaczcie sami. A w niedzielę sesja w stylu retro. Już wszystko ustalone. Modelka, fryzjerka, wizażystka... nie mogę się już doczekać :)SWING SHOW - VI Ogólnopolski Maraton Rock and Rolla

Cześć wszystkim!
Wczorajszy wieczór, po ciężkim dniu w pracy, spędziłam na SWING SHOW - VI Ogólnopolski Maraton Rock and Rolla. Była to wspaniała okazja, aby móc po raz kolejny zmierzyć się z fotografią taneczną. Nie ukrywam, że zdjęcia w tym temacie są jednymi z trudniejszych. Trzeba wykazać się cierpliwością, sprytem i spostrzegawczością. Fotograf musi uważnie przyjrzeć się roztańczonym parom, aby nieco poznać ich styl tańca oraz wyczuwać mniej więcej jaki krok będzie kolejny. W Kaletach na maratonie parkiet nie był zbyt duży, co stanowiło znaczne utrudnienie. Już człowiek chce zrobić zdjęcie pary, która wykonuje niezwykłą figurę, a tu bach... inna para już zasłoniła pół kadru. Zdjęcie stracone. Mimo wszystko mam kilka zdjęć, takich moich perełek. Zapraszam do oglądania. Napiszcie w komentarzu, które zdjęcie najbardziej was urzekło :)
Niespodzianka

Gdy zobaczyłam wiadomość od Bartka: "Chodź, zabieram Cię na spacer" wiedziałam, że nie będę się nudzić tego wieczoru, i w cale się nie pomyliłam. Oczywiście musiałam wykorzystać okazję, wzięłam aparat i zrobiłam zdjęcia na spontanie. Z początku nieco był spięty, ale szybko przekonałam go, że każdy może wyjść dobrze na zdjęciach :) Z resztą... oceńcie to sami.

I chciałam wam przypomnieć o trwającym konkursie na facebooku :) Nagrodą jest sesja zdjęciowa w ogrodach Kapias w Goczałkowicach Zdroju, a jako nagroda dodatkowa z wybranego zdjęcia z sesji lub krajobraz z mojego fb zostanie utworzony fotoobraz 40x60.
FACEBOOK