Przejdź do głównej zawartości

Brawo ja!
Matura zdana. Szczerze powiedziawszy bardzo zdziwił mnie wynik. Nie sądziłam, że będzie aż tak wysoki. Nie liczyłam na 80% z polskiego - ja panikowałam, czy zaliczą mi rozprawkę, bez której miałabym poprawkę w sierpniu. Z angielskiego obstawiałam max 70%, zaś z matmy podstawowej wiedziałam, że mam między 92-98. Rozszerzenie wyliczyłam sobie na ok 60%. Jestem zadowolona z siebie i z efektów mojej pracy. Cieszę się, że do rekrutacji na studia pod uwagę biorą maturę, a nie oceny ze świadectwa maturalnego. Podejrzewam, że ciężko byłoby się dostać z 3-jką z matmy ;) Dzisiejszy dzień jest piękny, radosny, żywiołowy, pełen emocji... nie wiem jak mogę jeszcze to ująć. Wczoraj nie odczuwałam stresu, jednak gdy poznałam wyniki, uradowałam się tą nowiną :D W najbliższym czasie mam zamiar iść w plener na zdjęcia. Może ktoś chętny na sesje?

Arrivederci :*


PS. Ukazał się lipcowy numer Scream of Future :) Zapraszam tutaj

Komentarze

  1. Nie liczy się to co na papierze, Liczy się to co jest w głowie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Podsumowanie roku 2016

Kolejny rok przeminął. Kolejny czas na podsumowania. Już pojutrze pożegnamy 2016 rok, który okazał się bardzo owocny w rozwój mojego warsztatu i galerii. W tym roku w czołówce znalazły się zdjęcia z imprezy mikołajkowej WMiI,  a zaraz za nimi efekty z sesji Bartka, na której po raz pierwszy użyłam lampy. Zwycięskie zdjęcia zobaczcie sami:

Żaklina i Bartek.

Sesja skończona. Nareszcie. Cały czerwiec był jedną wielką harówką. Jednak zanim cały sajgon się rozpoczął znalazłam czas na przyjemności. Jedną z nim była sesja zdjęciowa z Żakliną i Bartkiem. Przeszliśmy się Toruńską starówką oraz bulwarem. Zrobiliśmy ponad 500 zdjęć. Wydaje się dużo? Wcale tyle nie jest, bo wybrałam z tego 35 fotografii, z których jest kilka moich ulubionych. Ogólnie wynik bardzo dobry. Z efektów naszej współpracy jesteśmy wszyscy zadowoleni. Zaraz po powrocie na studia będzie kolejna sesja z Żakliną i Bartkiem, a ja już mam głowę pełną pomysłów (ale nie zdradzę jakich). Moja lista chętnych na zdjęcia powiększa się coraz bardziej. Bardzo mnie to cieszy, bo to oznacza tylko jedno... robię postępy, jest coraz lepiej.

W planach mam ukończenie jakiegoś kursu lub znalezienie grupy fotograficznej w Toruniu, aby móc doszkolić swój warsztat. Jeśli śledziłeś moją stronę na facebooku, zauważyłeś zdjęcia z dwudniowych warsztatów pt.:"co amator wiedzieć powinien". Ju…

Pierwsze testy

Wczorajszy dzień miałam poświęcić na naukę. Jak pewnie się domyślacie, wszystkie plany pokrzyżowały się. Wieczorem stwierdziłam, że wezmę psa na spacer na wały. Przy okazji poszła z nami moja siostra. Jak miałam taką załogę ze sobą to żal ściskał serce, żeby nie brać aparatu. Długo nam to nie zeszło. Po 20:00 już wróciliśmy. Zjedliśmy kolację i zaczęliśmy zgrywanie zdjęć. Oczywiście wcześniej nie przeczytałam instrukcji Canona i już zaczęły się problemy. Zdjęć nie udało się zgrać, bo komputer widział kartę w aparacie jako aparat i dupa blada. Zdjęcia mi się usunęły i musiałam je odzyskiwać. Mam to głupie szczęście, że w moim starym PC czytnik kart CF. Nim udało mi się odzyskać zdjęcia minęło sporo czasu i jak się nie obejrzałam dochodziła 23. No i z mojej nauki nici, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki całej tej akcji mogę dzisiaj podzielić się z wami efektami uzyskanymi na pierwszych zdjęciach nowym sprzętem ;)I chciałam wam przypomnieć o trwającym konkursie na f…