Przejdź do głównej zawartości

Piknik rodzinny


 W sobotę miałam okazję być na pikniku rodzinnym w mojej niewielkiej miejscowości. Impreza została zorganizowana przez GOK Miedźna oraz ZS Wola.
Jak co roku było wiele dmuchanych atrakcji. Tym razem nawet ja zjeżdżałam, co prawda przez zakład, ale zjechałam ;)


Tak jak rok temu tak i teraz były rozgrywki w piłkarzyki. Niestety przez pogodę 2 mecze się nie odbyły. W programie znalazło się również karaoke, a co jakiś czas Joasia z Sonią umilały nam czas swoim wokalem. Nie zabrakło też przedstawień oraz baletu. Myślę, że był to udany dzień. W tygodniu jadę do Kalet na turniej R'n'R. To będzie świetna okazja, aby znowu zrobić fotorelację.  Dzień później będę w Radomiu kibicować mojej siostrze na zawodach z zapasów. Fotki pojawią się już w przyszłym tygodniu!!
Osoby, które często pojawiają się na moim blogu, pewnie zauważyły drobne zmiany w wyglądzie bloga. Udoskonaliłam lekko górne menu, powstała galeria, która będzie na bieżąco uzupełniana. 
Myślałam jeszcze na zakładką TOP blogów, ale jeszcze się nad tym zastanawiam. Zapraszam na fb, bo pojawiają się tam zapowiedzi zdjęć i wpisów na blogu. 
Wpadajcie też do Scream of future. Ukazały się znów nowe zdjęcia.
Nie zapominajcie o Karmenss, z którą byłam niedawno na sesji ;)

Trzymajcie się i do zobaczenia w najbliższym poście!
Bye!

Komentarze

 1. Takie pikniki są super dla małych dzieci, ale ja na przykład u mnie w miejscowości na nie nie chodzę. Tam odbywa się tylko jedno wielkie ocenianie, mierzenie ludzi z góry na dół, śmiechy, podszepty. Nie rusza mnie to w żaden sposób, ale irytuje, a nie chcę w pewnym momencie powiedzieć za dużo komuś.

  www.sarahfrompl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Taki pikniki są świetne zawsze idę z siostrą i bratem :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie zjechałam z takiej zjeżdżalni :(

  OdpowiedzUsuń
 4. widać że zabawa była udana ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Super
  zapraszam http://marinne-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładne zdjęcia :) wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajne wydarzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne zdjęcia porobiłaś :)
  http://jestemolkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawe zdjęcia :) U mnie też niedługo powinien być.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Super zdjęcia, na takich piknikach można bardzo fajnie spędzić czas :))

  zapraszam:
  http://anita-turowska.blogspot.com/2015/06/czas-wymyka-mi-sie-z-rak-trzecia.html

  OdpowiedzUsuń
 11. U mnie co roku są robione wielkie imprezy na dni dziecka. Szkoda, że już jestem za stara :)
  Pozdro.
  http://dziennikidestiny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Rolki

Cześć wszystkim!
Dzisiejszy poranek zaczął się bardzo wcześnie. Już o 6.00 dzwonił budzik, aby wstać na sesję zdjęciową. Gdy doby zaczyna brakować, trzeba niestety rezygnować ze snu. Lecz ma to też swoje zalety. Nie żałuję tych 3 godzin mniej. Sesja udała się w 100%. Mamy sporo fajnych efektów. Z resztą zobaczcie sami. A w niedzielę sesja w stylu retro. Już wszystko ustalone. Modelka, fryzjerka, wizażystka... nie mogę się już doczekać :)SWING SHOW - VI Ogólnopolski Maraton Rock and Rolla

Cześć wszystkim!
Wczorajszy wieczór, po ciężkim dniu w pracy, spędziłam na SWING SHOW - VI Ogólnopolski Maraton Rock and Rolla. Była to wspaniała okazja, aby móc po raz kolejny zmierzyć się z fotografią taneczną. Nie ukrywam, że zdjęcia w tym temacie są jednymi z trudniejszych. Trzeba wykazać się cierpliwością, sprytem i spostrzegawczością. Fotograf musi uważnie przyjrzeć się roztańczonym parom, aby nieco poznać ich styl tańca oraz wyczuwać mniej więcej jaki krok będzie kolejny. W Kaletach na maratonie parkiet nie był zbyt duży, co stanowiło znaczne utrudnienie. Już człowiek chce zrobić zdjęcie pary, która wykonuje niezwykłą figurę, a tu bach... inna para już zasłoniła pół kadru. Zdjęcie stracone. Mimo wszystko mam kilka zdjęć, takich moich perełek. Zapraszam do oglądania. Napiszcie w komentarzu, które zdjęcie najbardziej was urzekło :)
Niespodzianka

Gdy zobaczyłam wiadomość od Bartka: "Chodź, zabieram Cię na spacer" wiedziałam, że nie będę się nudzić tego wieczoru, i w cale się nie pomyliłam. Oczywiście musiałam wykorzystać okazję, wzięłam aparat i zrobiłam zdjęcia na spontanie. Z początku nieco był spięty, ale szybko przekonałam go, że każdy może wyjść dobrze na zdjęciach :) Z resztą... oceńcie to sami.

I chciałam wam przypomnieć o trwającym konkursie na facebooku :) Nagrodą jest sesja zdjęciowa w ogrodach Kapias w Goczałkowicach Zdroju, a jako nagroda dodatkowa z wybranego zdjęcia z sesji lub krajobraz z mojego fb zostanie utworzony fotoobraz 40x60.
FACEBOOK