Przejdź do głównej zawartości

Worthing & London

Hello everybody :) Jak tam dzionek mija? Dzisiaj udało mi się ogarnąć zdjęcia z Worthing i Londynu. W naszym mieście nie przebywaliśmy zbyt często. Na ogół wyglądało to tak, że z rana wychodziliśmy, wieczorem wracaliśmy szliśmy spać i tak co dzień. Na miejscu byliśmy może 2 dni? Coś w to sedno. Na początek parę fotek z Worthing. ;)Przed wyjazdem do Anglii, zastanawiałam się po co mi aż 100 funtów kieszonkowego. Wiedziałam, że na jedzenie mało kasy pójdzie. Na miejscu już wiedziałam. Jadąc do Anglii nie da się wrócić do Polski z pustymi rękoma.


W Londynie byliśmy jeden zwariowany dzień. Z Worthing wyjechaliśmy specjalnie godzinę wcześniej, żeby zdążyć do wszystkich miejsc, które powinniśmy zobaczyć i zwiedzić. Mimo tego, gnaliśmy za kierowniczką, nawet nie było czasu na zdjęcia, wszystkie były robione w locie. Oczywiście nie wspomnę wolnym czasie, bo o tym mogliśmy pomarzyć. Taka rada na przyszłość, jeśli wybieracie się do Londynu to rezerwujcie tam sobie minimum tydzień.

Tower BridgeZdjęcia z rejsuLondon Eye


Big BenWidoki z London Eye ;)


Buckingham palace

Zdjęcia po drodze :)
Galeria sztuki


Madame Tussauds
Komentarze

  1. pięękne, najlepsze zdjecia to chyba Madame Tussauds :) genialne miejsce

    OdpowiedzUsuń
  2. świetne zdjęcia! :) bardzo bym chciała kiedyś odwiedzić Londyn bo wydaje mi się, żę to świetne miasto :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jak tam cudownie ! Chciałabym do Londynu. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Rolki

Cześć wszystkim!
Dzisiejszy poranek zaczął się bardzo wcześnie. Już o 6.00 dzwonił budzik, aby wstać na sesję zdjęciową. Gdy doby zaczyna brakować, trzeba niestety rezygnować ze snu. Lecz ma to też swoje zalety. Nie żałuję tych 3 godzin mniej. Sesja udała się w 100%. Mamy sporo fajnych efektów. Z resztą zobaczcie sami. A w niedzielę sesja w stylu retro. Już wszystko ustalone. Modelka, fryzjerka, wizażystka... nie mogę się już doczekać :)SWING SHOW - VI Ogólnopolski Maraton Rock and Rolla

Cześć wszystkim!
Wczorajszy wieczór, po ciężkim dniu w pracy, spędziłam na SWING SHOW - VI Ogólnopolski Maraton Rock and Rolla. Była to wspaniała okazja, aby móc po raz kolejny zmierzyć się z fotografią taneczną. Nie ukrywam, że zdjęcia w tym temacie są jednymi z trudniejszych. Trzeba wykazać się cierpliwością, sprytem i spostrzegawczością. Fotograf musi uważnie przyjrzeć się roztańczonym parom, aby nieco poznać ich styl tańca oraz wyczuwać mniej więcej jaki krok będzie kolejny. W Kaletach na maratonie parkiet nie był zbyt duży, co stanowiło znaczne utrudnienie. Już człowiek chce zrobić zdjęcie pary, która wykonuje niezwykłą figurę, a tu bach... inna para już zasłoniła pół kadru. Zdjęcie stracone. Mimo wszystko mam kilka zdjęć, takich moich perełek. Zapraszam do oglądania. Napiszcie w komentarzu, które zdjęcie najbardziej was urzekło :)
Niespodzianka

Gdy zobaczyłam wiadomość od Bartka: "Chodź, zabieram Cię na spacer" wiedziałam, że nie będę się nudzić tego wieczoru, i w cale się nie pomyliłam. Oczywiście musiałam wykorzystać okazję, wzięłam aparat i zrobiłam zdjęcia na spontanie. Z początku nieco był spięty, ale szybko przekonałam go, że każdy może wyjść dobrze na zdjęciach :) Z resztą... oceńcie to sami.

I chciałam wam przypomnieć o trwającym konkursie na facebooku :) Nagrodą jest sesja zdjęciowa w ogrodach Kapias w Goczałkowicach Zdroju, a jako nagroda dodatkowa z wybranego zdjęcia z sesji lub krajobraz z mojego fb zostanie utworzony fotoobraz 40x60.
FACEBOOK