Przejdź do głównej zawartości

Wspomnienia :)

Dzisiaj był bardzo spokojny dzień. Nigdzie się nie ruszałam, bo na dworze zimno. Ale za to wymyśliłam, co zrobić z pustą ścianą nad biurkiem. Efekty wkrótce wam pokarzę :) Oprócz tego zaczęłam się zastanawiać, jak to będzie w tym roku na obozie :) Jadę do Hiszpanii razem z moją siostrą.
Po drodze zahaczymy o Francję (o której już wspomniałam we wcześniejszych postach) i Szwajcarię. W Paryżu i paryskim disneylandzie byłam 4 lata temu. Stolica jakoś nie zachwyciła mnie i wyjechałam stamtąd z przekonaniem, że jest miastem przereklamowanym. Może to było spowodowane faktem, że byliśmy tam tylko 3 dni, w tym jeden na park rozrywki. W tym roku będzie tak samo, ale wiedząc czego mogę się spodziewać, mam nadzieję, że zmienię zdanie i jednak polubię to "love's city".
Ogólnie z tego biura podróży już jadę po raz 4 (wcześniej Austria. Czarnogóra i Albania, Grecja). Co wyjazd jestem jeszcze bardziej zadowolona. Najbardziej jak na razie jestem z Grecji. Świetna zgrana kadra, mili kierowcy, z którymi da się pogadać i pożartować, piękne widoki, wypasione hotele (w Meteorach trafiliśmy do 5-cio gwiazdkowego), a przede wszystkim wspaniali ludzie <3. Nic nie pobije szukania Greka, żeby zatańczyć na środku ulicy zorby :) Podrzucam wam parę zdjęć z tego wyjazdu :)

Po drodze byliśmy w Budapeszcie. 


Parlament

Grecja. Meteory.

Meteory

Calamos Beach


Ateny

Tesaloniki

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Rolki

Cześć wszystkim!
Dzisiejszy poranek zaczął się bardzo wcześnie. Już o 6.00 dzwonił budzik, aby wstać na sesję zdjęciową. Gdy doby zaczyna brakować, trzeba niestety rezygnować ze snu. Lecz ma to też swoje zalety. Nie żałuję tych 3 godzin mniej. Sesja udała się w 100%. Mamy sporo fajnych efektów. Z resztą zobaczcie sami. A w niedzielę sesja w stylu retro. Już wszystko ustalone. Modelka, fryzjerka, wizażystka... nie mogę się już doczekać :)SWING SHOW - VI Ogólnopolski Maraton Rock and Rolla

Cześć wszystkim!
Wczorajszy wieczór, po ciężkim dniu w pracy, spędziłam na SWING SHOW - VI Ogólnopolski Maraton Rock and Rolla. Była to wspaniała okazja, aby móc po raz kolejny zmierzyć się z fotografią taneczną. Nie ukrywam, że zdjęcia w tym temacie są jednymi z trudniejszych. Trzeba wykazać się cierpliwością, sprytem i spostrzegawczością. Fotograf musi uważnie przyjrzeć się roztańczonym parom, aby nieco poznać ich styl tańca oraz wyczuwać mniej więcej jaki krok będzie kolejny. W Kaletach na maratonie parkiet nie był zbyt duży, co stanowiło znaczne utrudnienie. Już człowiek chce zrobić zdjęcie pary, która wykonuje niezwykłą figurę, a tu bach... inna para już zasłoniła pół kadru. Zdjęcie stracone. Mimo wszystko mam kilka zdjęć, takich moich perełek. Zapraszam do oglądania. Napiszcie w komentarzu, które zdjęcie najbardziej was urzekło :)
Niespodzianka

Gdy zobaczyłam wiadomość od Bartka: "Chodź, zabieram Cię na spacer" wiedziałam, że nie będę się nudzić tego wieczoru, i w cale się nie pomyliłam. Oczywiście musiałam wykorzystać okazję, wzięłam aparat i zrobiłam zdjęcia na spontanie. Z początku nieco był spięty, ale szybko przekonałam go, że każdy może wyjść dobrze na zdjęciach :) Z resztą... oceńcie to sami.

I chciałam wam przypomnieć o trwającym konkursie na facebooku :) Nagrodą jest sesja zdjęciowa w ogrodach Kapias w Goczałkowicach Zdroju, a jako nagroda dodatkowa z wybranego zdjęcia z sesji lub krajobraz z mojego fb zostanie utworzony fotoobraz 40x60.
FACEBOOK