Przejdź do głównej zawartości

Flashmob.

Przeglądając wczoraj fb natrafiłam na taki flashmob.

Po obejrzeniu filmiku zajrzałam na YT i poszukałam czy jest tego więcej. Przede wszystkim rządzi taniec, ale też mamy śpiew. O dziwo, w Polsce też są takie akcje, a nawet w mojej okolicy np. w Katowicach.
Zainteresowało mnie to trochę, co ludzie lubią pokazywać. Poszukałam czy jest coś z R'n'R czyli Rock and Rolla. Okazało się, że nie ma tego zbyt wiele. Ale perełkę znalazłam nawet z Zielonej Góry :)Co myślicie o takich akcjach? Mieliście kiedyś okazję uczestniczyć w czymś takim? Może to być w jakimś sensie reklamą?

Miłego dnia :)
Paprocany,  Tychy :)


Komentarze

 1. Jestem ogromną fanką takich akcji. Moim zdaniem w życiu trzeba być spontanicznym. Niestety w moim miejscu zamieszkania nie organizują takich akcji, wielka szkoda. Na pewno brałabym w nich udział.
  P.S1 Przepiękne zdjęcie umieszczone w tym poście, ostatnio przeglądałam zdjęcia na aparacie i są tam same zdjęcia nieba i zachodów słońca i oczywiście mojego kota:P
  P.S2 Mamy podobny gust muzyczny ( przesuchałam piosenki w pasku umieszczonym na górze:D)


  Pozdrawiam
  Weronika:)
  (ale się rozpisałam)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To czas to zmienić :) Zbierz ekipę, nie trzeba wielu, aby stworzyć coś fajnego, i do dzieła :)

   Usuń
 2. Chciałabym kiedyś wziąc udział w takim flashmobie, ale u nas tego nie organizują.
  nataa-liiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. kiedyś dużo o tym czytałam, myśle że to fajna sprawa :)
  noemisoul.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Pierwsze testy

Wczorajszy dzień miałam poświęcić na naukę. Jak pewnie się domyślacie, wszystkie plany pokrzyżowały się. Wieczorem stwierdziłam, że wezmę psa na spacer na wały. Przy okazji poszła z nami moja siostra. Jak miałam taką załogę ze sobą to żal ściskał serce, żeby nie brać aparatu. Długo nam to nie zeszło. Po 20:00 już wróciliśmy. Zjedliśmy kolację i zaczęliśmy zgrywanie zdjęć. Oczywiście wcześniej nie przeczytałam instrukcji Canona i już zaczęły się problemy. Zdjęć nie udało się zgrać, bo komputer widział kartę w aparacie jako aparat i dupa blada. Zdjęcia mi się usunęły i musiałam je odzyskiwać. Mam to głupie szczęście, że w moim starym PC czytnik kart CF. Nim udało mi się odzyskać zdjęcia minęło sporo czasu i jak się nie obejrzałam dochodziła 23. No i z mojej nauki nici, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki całej tej akcji mogę dzisiaj podzielić się z wami efektami uzyskanymi na pierwszych zdjęciach nowym sprzętem ;)I chciałam wam przypomnieć o trwającym konkursie na f…

Żaklina i Bartek.

Sesja skończona. Nareszcie. Cały czerwiec był jedną wielką harówką. Jednak zanim cały sajgon się rozpoczął znalazłam czas na przyjemności. Jedną z nim była sesja zdjęciowa z Żakliną i Bartkiem. Przeszliśmy się Toruńską starówką oraz bulwarem. Zrobiliśmy ponad 500 zdjęć. Wydaje się dużo? Wcale tyle nie jest, bo wybrałam z tego 35 fotografii, z których jest kilka moich ulubionych. Ogólnie wynik bardzo dobry. Z efektów naszej współpracy jesteśmy wszyscy zadowoleni. Zaraz po powrocie na studia będzie kolejna sesja z Żakliną i Bartkiem, a ja już mam głowę pełną pomysłów (ale nie zdradzę jakich). Moja lista chętnych na zdjęcia powiększa się coraz bardziej. Bardzo mnie to cieszy, bo to oznacza tylko jedno... robię postępy, jest coraz lepiej.

W planach mam ukończenie jakiegoś kursu lub znalezienie grupy fotograficznej w Toruniu, aby móc doszkolić swój warsztat. Jeśli śledziłeś moją stronę na facebooku, zauważyłeś zdjęcia z dwudniowych warsztatów pt.:"co amator wiedzieć powinien". Ju…

Niespodzianka

Gdy zobaczyłam wiadomość od Bartka: "Chodź, zabieram Cię na spacer" wiedziałam, że nie będę się nudzić tego wieczoru, i w cale się nie pomyliłam. Oczywiście musiałam wykorzystać okazję, wzięłam aparat i zrobiłam zdjęcia na spontanie. Z początku nieco był spięty, ale szybko przekonałam go, że każdy może wyjść dobrze na zdjęciach :) Z resztą... oceńcie to sami.

I chciałam wam przypomnieć o trwającym konkursie na facebooku :) Nagrodą jest sesja zdjęciowa w ogrodach Kapias w Goczałkowicach Zdroju, a jako nagroda dodatkowa z wybranego zdjęcia z sesji lub krajobraz z mojego fb zostanie utworzony fotoobraz 40x60.
FACEBOOK